Atvirų durų vakarai! Kviečiame visas norinčias išbandyti jogos užsiėmimus kartu su Gileta😊. Labai laukiame visų pirmadieniais ir ketvirtadieniais 17.30 val. Tlf. pasiteirauti 865657757

Naujienos

Seminaras - konsteliacijos (vyksta susirinkus norinčiųjų grupei)

Mūsų studijoje vyksta autoriniai psichiatrės iš Latvijos Erikos Krumpanes seminarai-konsteliacijos.

Kviečiami visi, kuriems atsibodo problemos, norisi permainų bei turiningai ir naudingai praleisti dieną geroje kompanijoje.

Laikas 10.00-18.00 val su arbatos pertaukėlėmis.

Kadangi dalyvių skaičius grupėje ribotas,apie 10-12 žmonių, prašome registruotis iš anksto

Tel. registracijai ir papildomai informacijai 8656 57757 

 

APIE KONSTELIACIJAS

Konsteliacijų metodo atradėjas ir pradininkas yra vokiečių psichoterapeutas Bertas Hellingeris. Jis ištyrinėjo žmonių santykių ir pasekmių modelius giminėje ir sukūrė psichologinį metodą, kuris padeda suvokti savo problemų prigimtį, pagerinti santykius su artimaisiais, rasti sprendimus sudėtingose gyvenimo situacijose, iveikti krizes, atrasti tikrąją laimę ir meilę. 
Konsteliacijos pagal B.Helingerį šiuo metu yra pats efektyviausias metodas, leidžiantis greitai atrasti ir efektyviai išnarplioti problemas,apimančias kelias kartas. Šeima, giminė- tai sistema, kurioje gyvenimas vyksta laikantis tam tikros tvarkos. Mes žinome išorinio pasaulio tvarką ir įstatymus, o Šeimos, giminės sistemos įstatymus žino nedaugelis. Kada ši tvarka  pažeidžiama, sulaukiame įvairiausių pasekmių:meilės praradimai, konfliktai, skyrybos, negalėjimas sukurti šeimos, ligosir kt.

Užsiėmime Jūs patys sužinosite ir pamatysite, kaip veikia šitie įstatymai ir kas vyksta, kai jų nesilaikome. Kiekvienas turesite galimybę paieškoti savo problemos priežasčių ir išnarplioti jas.

  
Sritys, kur konsteliacija efektyvi:

Šeimos augimas, branda 

Partnerystės ugdymas

Motinystės, tevystės ugdymas

Šeimos krizės 

Skyrybų krizės

Šeima po skyrybų 

Smurtas šeimoje

Tevų-vaikų santykiai

Vaikų ugdymas, lavinimas

Sunkiai auklėjami vaikai

Mokymosi, brandos sunkumai 

Abortai, išgyvenimai po aborto 

Netektys, netekčių išgyvenimai

Šeimos gyvenimas, esant ligoniui, asmeniui su priklausomybe

 Konsteliacijos padės jums suvokti ir permąstyti savo gyvenimo patirtį,rasti išeitį iš krizių, gyventi harmonijoje su savimi ir aplinkiniu pasauliu.