Atvirų durų vakarai! Kviečiame visas norinčias išbandyti jogos užsiėmimus kartu su Gileta😊. Labai laukiame visų pirmadieniais ir ketvirtadieniais 17.30 val. Tlf. pasiteirauti 865657757

Naudinga žinoti

PENKIOS AUKSINĖS VANDENS GĖRIMO TAISYKLĖS Kelių tūkstantmečių Rytų išmintis byloja, jog daugiau nei 90 % visų ligų žmogaus organizme išsivysto dėl neteisingo vandens gėrimo. Štai penkios vandens gėrimo taisyklės, kurios jogos filosofijoje vadinamos auksinėmis. 1. Atsikėlę ryte išgeriame stiklinę vandens ir nevalgome 1,5 - 2 val. 2. 30 min. prieš valgį išgeriame stiklinę vandens. 3. Valgydami negeriame, po valgio negeriame apie 40 min. 4. 30 min. prieš miegą išgeriame stiklinę vandens. 5. Kai norime gerti - geriame tik vandenį. Nurodomas laikas yra orientacinis. Įsiklausykime į savo organizmo poreikius ir vadovaukimės jais :) Taigi, nustebsite, kad vanduo taps pigiausiu ir paprasčiausiu vaistu Jūsų kasdienybėje. Jūsų savijauta bus puiki, būsite sveiki, žvalūs ir energingi!

Naudinga žinoti

Naudinga žinoti

Joga nėra baime ar apmaudu paremta filosofija, nes baimė retai pasitarnauja kaip katalizatorius pokyčiams. Jeigu baimė būtų veiksminga strategija pokyčiams pasiekti, milijonai žmonių jau būtų metę rūkyti, kadangi žalingas sveikatai cigarečių poveikis yra visiems gerai žinomas. Milijonai pašoktų nuo minkštų sofų ir pradėtų mankštintis, be vargo atsisakydami kaloringų skanėstų. Medicinos tyrimai įrodė, kad pacientai su rimtomis širdies ligomis retai pakeičia gyvenimo būdą skatinami mirties baimės, tačiau mielai radikaliai pakeičia gyvenimo būdą, jeigu šie pokyčiai suteikia daugiau džiaugsmo ir malonumo. Be abejo, kur kas didesnis skatintojas už baimę yra džiaugsmas. Štai tokį džiaugsmą ir kuria jogos pratybos. Donna Farhi „Bringing yoga to life"